laser TAG

Skorzystaj z naszej oferty laser tag i daj się wciągnąć w rozgrywkę rodem z gier takich jak Counter Strike, PUBG czy też Fortnite - u nas trafienie to nie game over!

Wkroczcie w nowy wymiar rozrywki korzystając z naszego sprzętu do paintballa laserowego - zabawa bez siniaków, bez bólu i specjalnych wymagań!

Laser tag to gra zespołowa z wykorzystaniem specjalnych replik broni (tzw. taggerów) oraz opasek z czujnikami, które przechwytują wiązkę podczerwieni i sygnalizują trafienie. 

Specjalne oprogramowanie pozwala nam dowolnie modyfikować ilość żyć i amunicji, siłę strzału oraz inne statystyki gracza, co umożliwia stworzenie dowolnego scenariusza wyjętego żywcem z gry komputerowej. 

Zabawa nie wymaga sprawności komandosa i znajomości techniki. 

Zasady oraz obsługa broni jest bardzo prosta, a jedyne ograniczenie to wiek minimum 6 lat.

 

Laserowy paintball to rozrywka, w której rolę pocisku spełnia fala podczerwieni wyłapywana przez czujniki zainstalowane na ekwipunku drugiego gracza. Wiązka światła, w przeciwieństwie do kulek, nie zostawia farby na ubraniu i w otoczeniu. Trafienie falą podczerwieni jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne, dlatego Laserowy paintball to bezpieczna rozrywka, która nie zostawia siniaków i nie wymaga użycia masek ochronnych.

Oferujemy integrację dla zespołów lub całych firm. Dla grup liczących od 4 do 16 osób proponujemy rozgrywkę z podziałem na dwie drużyny. Przy większych imprezach (30/40 osób) organizujemy zabawę w
formie turnieju. Dzielimy uczestników na grupy 6-8 osobowe, które będą na przemian ze sobą konkurować.

Po zakończonej rozgrywce gracze mają wgląd do raportu swoich dokonań (m.in. do danych liczbowych na temat trafionych przeciwników, procentu trafień, czy ilości wystrzelonej amunicji).

Zapewniamy dużo emocji i adrenaliny oraz świetną formę integracji pracowników.