FAQ

1. Gdzie odbywają się przejazdy indywidualne

Nasze główne trasy przejazdów indywidualnych start i metę mają w Poznaniu, na Strzeszynie, przy ulicy Biskupińskiej, ale dysponujemy ogromną bazą tras również w innych lokalizacjach. Zadzwoń i zapytaj czy przypadkiem nie mamy jakiejś ciekawej całkiem niedaleko Ciebie.

2. Czy mogę kupić jazdę dla kogoś na prezent

Oczywiście że tak! Na wykupioną jazdę przygotujemy też okolicznościowy voucher z Twoimi życzeniami i wyślemy go mailem po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Chcesz dla najbliższej osoby coś extra - zadzwoń do nas, wspólnie wymyślimy jak sprawić by prezent był niepowtarzalny!

3. Czy na jazdę można zabrać osoby towarzyszące

Tak, samochód zabiera 3 osoby i naszego doświadczonego instruktora który przez cały czas trwania przejazdu będzie czuwał nad jego bezpieczeństwem i podpowiadał jak pokonywać kolejne przeszkody terenowe. Instruktor zawsze siedzi na przednim fotelu pasażera by w sytuacji groźnej móc zareagować i opanować sytuację.

4. Kto prowadzi samochód

Samochody, poza pakietem EXPERIENCE prowadzą uczestnicy, od pakietu ADVENTURE PLUS w górę mogą się też zmieniać za kierownicą by każdy posmakował zarówno prowadzenia samochodu w terenie jak i technik nawigacji rajdowej.

5. Jak mam się umówić by zrealizować jazdę?

Zadzwoń do nas na jeden z podanych numerów telefonów na voucherze lub w zakładce kontakt na naszej stronie. Napisz na info@farma-adrenaliny.pl. W jednym i drugim przypadku podaj nam numer vouchera oraz zostaw swój nr telefonu.

6. Jak mam się przygotować, co zabrać ?

Przede wszystkim dobry humor jest podstawową rzeczą do zabrania, nasi instruktorzy to osoby profesjonalne w działaniu a w obyciu bardzo wyluzowane z dużą dozą poczucia humoru. A na poważnie, dobrze jest byście dopasowali odzież, najlepiej outdoorową, do panujących warunków atmosferycznych, możliwe że w razie zakopania będziecie musieli wysiąść z auta by podłączyć linę i obsługiwać wyciągarkę. No i buty! Nie zakopiemy się na kostce brukowej, niektórym może być szkoda gdy białe adidasy zmienią kolor na dokładnie taki sam jak błoto w którym utknęliście, więc lepiej zawczasu zabrać takie których nie żal będzie ubrudzić.

7. Czy można zabrać dzieci?

Tak, można zabrać dzieci, jednak przy umawianiu jazdy należy nam to zgłosić. Należy też zabrać ze sobą (jeśli wzrost dzieci to wymusza) foteliki lub podkładki prawidłowo pozycjonujące dziecko do zapięcia w pasy.

8. W jakich dniach i godzinach odbywają się jazdy?

Jeździmy 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. Ogranicza nas świt i zmierzch dla jazd dziennych, dokładnie odwrotnie ogranicza nas to dla jazd nocnych. Pakiety dzienne muszą się zakończyć przynajmniej pół godziny przed zachodem słońca.

9. Czy to jest bezpieczne? Czy samochód może się przewrócić?

Jest to jedna z gałęzi sportu motorowego, zawsze należy o tym pamiętać, jednak z naszej strony trasy są przygotowywane w taki sposób byście mogli posmakować prawdziwego off roadu przy maksymalnie wysokim poziomie bezpieczeństwa. Dla podwyższenia tego poziomu, w każdym samochodzie jedzie z wami doświadczony instruktor jazdy terenowej a jego umiejętności wywodzą się wprost z wieloletniej praktyki. Jak dotąd, przez ponad 10 lat istnienia projektu, nikomu przysłowiowy włos z głowy nie spadł.

10. Lubię zapi#$%@ć - czy będziemy jeździć szybko?

Zdecydowanie nie, jeśli chcesz szaleć i pędzić w terenie to zapraszamy do konkurencji... Nasze przejazdy odbywają się spokojnym tempem, nie liczy się czas przejazdu a możliwie najdokładniejsze pokonanie trasy którą poznajecie wg. notatek nawigacyjnych jak na prawdziwych rajdach - roadbooka. Mimo spokojnego przejazdu gwarantujemy, że mocnych wrażeń Wam nie zabraknie i wysiądźcie pełni podziwu dla możliwości sprzętu który mieliście okazję prowadzić.

11. Czy można prowadzić nasz samochód w terenie nie posiadając ważnego Prawa Jazdy?

Nie.

12. Czy jeździmy w rajdach?

Jeździliśmy, jeździmy i organizujemy rajdy. Poza tym jeździmy daleko i ekstremalnie ale również lajtowo, rodzinnie. Poznaj naszych instruktorów w zakładce “nasi instruktorzy” a podczas przejazdów nie bój się pytać o dowolne zagadnienie z naszego obszaru działania, jesteśmy przekonani, że odpowiedzi pozytywnie Was zaskoczą.

13. Czy można wybrać sobie samochód którym pojedziemy?

Bardzo często tak, choć nasza flota składa się głównie z Land Roverów w różnych odsłonach modelowych. O szczegóły zapytaj nas bezpośrednio, określając model który Ci się marzy, może się zdarzyć tak, że w danym terminie pożądany samochód już pracuje w innym miejscu. U nas się dzieje, nie znosimy nudy!

14. Czy można wybrać instruktora, który z nami pojedzie?

Podobnie jak z wyborem samochodu, tak samo z instruktorem - należy to indywidualnie uzgodnić, by dana osoba miała wolne miejsca w pożądanym terminie.

15. Czy można uczestniczyć będąc nietrzeźwym?

NIE! Zarówno kierowca jak i pasażerowie muszą być trzeźwi. Nie można również pozostawać pod wpływem jakichkolwiek środków psychoaktywnych lub lekarstw mających wpływ na zdolności psychomotoryczne kierującego. Staramy się by nasze jazdy były w 100% bezpieczne, ma to jednak swoją cenę. Wierzymy, że niezbyt wygórowaną a zastrzyk adrenaliny z rekompensuje braki dowolnej używki.

16. Dla kogo są pakiety indywidualne?

Pakiety indywidualne / pakiety na prezent dotyczą tylko przejazdów indywidualnych, umawianych w dogodnych nam i klientowi terminach realizacji, często ułożonych wg harmonogramu na konkretny dzień i zaplanowanych z wyprzedzeniem. Pakietów indywidualnych nie można kupić i wykorzystać do realizacji np. imprez firmowych czy przejazdów grupowych takich jak kawalerskie, panieńskie itd. W takim przypadku dla realizacji z wykorzystaniem więcej niż 1go pojazdu obowiązuje indywidualna oferta oraz wycena.