OFF-ROAD ADEPT (2H)

Cena:649

Potrzebujesz prezentu dla motomaniaka? Sam lub Sama chcesz spróbować prawdziwego off road'u? Dwudziesto-kilku kilometrowa pętli,a którą średnio załogi pokonują w dwie godziny to prawdziwy teren, prawdziwe zmagania, nierzadko pot a czasem i łzy.

Jest to nasza propozycja dla osób które wiedzą czego chcą wsiadając za stery jednego z naszych pojazdów. Poza trasą rajdową czeka Was około pół godziny przedzierania się przez jeden z naszych najtrudniejszych torów off road'owych i dwa odcinki specjalne na koniec trasy.

Podobnie jak w krótszych pakietach,  na przejazd można zabrać do 3 osób z których aż dwie mogą wcielić się rolę kierowcy rajdowego, na zmianę a pozostałe dwie również nie będą się nudzić, wczują się bowiem w rolę pilota - nawigując kierowcę wg rajdowych zapisków nawigacyjnych - roadbook'a.

Brzmi dziwnie i niezrozumiale? Spokojnie, na pokładzie każdego z naszych samochodów będzie doświadczony instruktor jazdy w terenie który wytłumaczy zarówno techniki nawigacji jak i pokonywania przeszkód terenowych. A tych ostatnich przed Wami sporo i dobrze, bo samochody którymi będziecie się poruszać nudzą się na asfalcie.

Ogromne koła, wysokie zawieszenie, napęd “na 4 łapy” i dla asekuracji - wyciągarka to podstawowe składowe udanej zabawy. Prawie pionowe podjazdy, błoto zakrywające koła i miejsca gdzie nie dojedzie żaden inny samochód - w taki teren Was zabierzemy! A jeśli coś pójdzie nie tak - to tym lepiej! Będziecie mięli okazję poznać off road'owe techniki wydostawania się z opresji, jak prawdziwy pilot rajdowy obsługiwać wyciągarkę lub używać Hi Lifta.

W tym pakiecie istnieje duża szansa, że wręcz nie będziecie sobie wyobrażać dalszego życia bez tego ekstremalnego podnośnika, a z wyciągarką przejdziecie sobie na “TY”.