OFF-ROAD NIGHT EXTREM (1H)

Cena:549

Adrenalina na najwyższym poziomie? No Problem, mamy coś dla Ciebie.

Najbardziej wymagająca odsłona jazdy off road - jazda w nocy.

Przewidywanie zachowania zarówno maszyny jak i terenu pod kołami albo częsta obsługa wyciągarki - przed takim wyborem będziesz postawiony wielokrotnie podczas tego ekstremalnego przejazdu. 

Trasa w formie pętli po mrocznych i wymagających terenowo szlakach średnio zajmuje około godzinę.

Zaprojektowana tak, aby stopień trudności narastał z każdym przebytym kilometrem, by pod koniec zmienić się w odcinek specjalny jak na prawdziwym rajdzie.

Na przejazd można zabrać do 3 osób z których jedna poczuje się jak kierowca rajdowy a pozostałe dwie również nie będą się nudzić, wcielą się bowiem w rolę pilota - nawigując kierowcę wg rajdowych zapisków nawigacyjnych - roadbook'a.

Brzmi dziwnie i niezrozumiale? Spokojnie, na pokładzie każdego z naszych samochodów będzie doświadczony instruktor jazdy w terenie który wytłumaczy zarówno sposób nawigacji jak i techniki pokonywania przeszkód terenowych. A tych ostatnich przed Wami sporo i dobrze, bo samochody którymi będziecie się poruszać nudzą się na asfalcie.

Ogromne koła, wysokie zawieszenie, napęd “na 4 łapy” i dla asekuracji - wyciągarka to podstawowe składowe udanej zabawy.

Prawie pionowe podjazdy, błoto zakrywające koła i miejsca gdzie nie dojedzie żaden inny samochód - w taki teren Was zabierzemy, po ciemku, daleko od Mamy...