OFF-ROAD ADVENTURE (1H)

Cena:399

Chcesz poczuć się jak kierowca rajdowy w akcji?

A może chcesz sprezentować komuś najbliższemu zastrzyk adrenaliny?

Zdecydowanie jesteś w dobrym miejscu.

Nasz podstawowy pakiet przejazdu off road to ok 20 km najlepszej naszym zdaniem formy spędzania wolnego czasu.

Trasa w formie pętli po przepięknych i malowniczych okolicach Poznania średnio zajmuje około godzinę.

Zaprojektowana tak aby stopień trudności narastał z każdym przebytym kilometrem, by pod koniec zmienić się w odcinek specjalny jak na prawdziwym rajdzie. 

Na przejazd można zabrać do 3 osób z których jedna poczuje się jak kierowca rajdowy a pozostałe dwie również nie będą się nudzić, wcielą się bowiem w rolę pilota - nawigując kierowcę wg rajdowych zapisków nawigacyjnych - roadbook'a.

Brzmi dziwnie i niezrozumiale? Spokojnie, na pokładzie każdego z naszych samochodów będzie doświadczony instruktor jazdy w terenie, który wytłumaczy zarówno sposób nawigacji jak i techniki pokonywania przeszkód terenowych. A tych ostatnich przed Wami sporo i dobrze, bo samochody którymi będziecie się poruszać nudzą się na asfalcie.

Ogromne koła, wysokie zawieszenie, napęd “na 4 łapy” i dla asekuracji - wyciągarka to podstawowe składowe udanej zabawy.

Prawie pionowe podjazdy, błoto zakrywające koła i miejsca gdzie nie dojedzie żaden inny samochód - w taki teren Was zabierzemy! A jeśli coś pójdzie nie tak - to tym lepiej! Będziecie mięli okazję poznać off road'owe techniki wydostawania się z opresji, jak prawdziwy pilot rajdowy obsługiwać wyciągarkę lub używać Hi-Lifta.